Škoda Scala ve Kamiq’de Geri Sayım Başladı!

Škoda, dinamik hatchback modeli Scala ve şehir SUV’u Kamiq’in yenilenmiş versiyonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Her iki modelde de tasarım ve teknoloji açısından önemli güncellemeler yer alacak. Yenilenen Scala ve Kamiq modelleri, 1 Ağustos’ta dijital dünya prömiyeriyle gösterilecek.

Yeni Škoda Scala ve Kamiq’de Geri Sayim Basladi

İlk kez tanıtılmasından bu yana 4 yılda büyük beğeni elde eden Scala ve Kamiq modelleri için Škoda taslak çizimleri ve bazı tasarım detaylarını paylaştı. Her iki model de, karakteristik özelliklerini daha ileriye taşıyacak. Dinamik görünümü artırılan Scala’nın yanısıra, Kamiq de SUV tarzını daha da vurgulayacak. Scala ve Kamiq, yeni far detayları, yeni ön panjur, yeni alaşım jantlar ve aerodinamik detaylarla dikkat çekecek.

Yeni Škoda Scala ve Kamiq’de Geri Sayim Basladi

Scala, ön panjura uzanan daha ince farlarla birlikte daha dinamik bir görünüme sahip olacak. Ön tarafta daha fazla yan kanatçıklarla tasarlanan Scala, aynı zamanda kristal unsurlarla da destekleniyor. Arka ışıklandırma, yeni ve daha rafine bir grafik tasarımıyla tamamlandı.

Yeni Škoda Scala ve Kamiq’de Geri Sayim Basladi

Kamiq ise, yolda çok daha etkileyici bir görünüme sahip olacak. Modelin kendine özgü ayrı ön far grubu daha ince hale getirilirken daha dikkat çekici bir görünüme kavuşacak. Daha dik ve daha büyük ön panjurla tasarlanan yeni Kamiq, revize edilen L şekilli arka ışıklandırmasıyla öne çıkacak.

Yeni Škoda Scala ve Kamiq’de Geri Sayim Basladi

Tasarım güncellemeleriyle birlikte aynı zamanda yeni teknolojiler de yer alacak. Scala ve Kamiq modellerinde, etkileyici altıgen Matrix modüllerine sahip opsiyonel TOP LED Matrix farlar da ilk kez sunulacak.

Diğer içeriklerimize buradan göz atabilirsiniz!