ArabaKafa Podcast Vol.8 Yayında!

ArabaKafa

‘Kafasına Göre Otomobil Medya’sı ArabaKafa’nın ‘Kafasına Göre Otomobil Podcast’lerine SoundCloud üzerinden erişebilirsiniz!

Podcast dünyasının yeraltında kalmış ve çok kısıtlı bir kitlenin dilediği ArabaKafa ses kayıtlarında bu sefer de 90’ların pop patlamasıyla açılışı yapıyoruz. Ahmet-Ah Canım Vah Canım’ın derinliklerine inerken Özkan Uğur’dan bahsediyoruz ve “popüler bir video klip nasıl yapılır” formülünü veriyoruz. “Alamancı Türkçesi”ndeki nüansları, küresel karmaşa içinde anlayamadığımız ama anlamlandırmaya çalıştığımız ögeler ve duygusal parça geçişlerine bir bakış atıyoruz. Efsanevi CemAli – Duymak İstiyorum’a da bir bakış yapıyoruz. Cartel ve Ünlü’den sonra ne ara Karagümrük Yanıyor’a geçtik; bilemedik. Belki siz anlamlandırırsınız! İyi dinlemeler!

ArabaKafa Hakkında

Teknolojinin ve tasarımın öncü sektörlerinden otomotiv, her geçen gün yeni modeller, yenilikçi teknolojiler ve heyecan verici mücadelelerle gelişmeye devam ediyor. Araba tutkunlarının bu dinamik dünyada güncel bilgileri takip edebilmesi ve ilgi alanlarına yönelik içeriklere ulaşabilmesi için farklı iletişim kanallarında topyekün bir platform olan ArabaKafa, adında da anlaşılacağı üzere, mobilite tutkunlarına sesleniyor. Zengin içerik yelpazesiyle otomobil meraklılarına hitap eden sitede, dünyanın önde gelen otomobil markalarının en son yenilikleri hakkında detaylı incelemeler ve teknik özellikler yer alıyor. Ayrıca, geleceğin otomotiv teknolojilerine dair haberler ve trendleri takip etmek isteyenler için güvenilir bir bilgi kaynağı sunuluyor. ArabaKafa, otomobil tutkunlarının aradıkları her türlü bilgi, rehberlik ve aynı zamanda eğlenceye ulaşabilecekleri kapsamlı bir platform. İleri düzeydeki teknik detaylardan günlük kullanım ipuçlarına kadar geniş bir yelpazedeki içeriğiyle ArabaKafa, otomotiv dünyasına dair merak edilenlere ayna tutuyor ve yayılmasını sağlıyor.

Diğer içeriklerimize buradan göz atabilirsiniz!