ArabaKafa Podcast Vol.10 Yayında!

ArabaKafa

‘Kafasına Göre Otomobil Medya’sı ArabaKafa’nın ‘Kafasına Göre Otomobil Podcast’lerine SoundCloud üzerinden erişebilirsiniz!

ArabaKafa podcast serisinde ilk defa açık havada aldığımız kaydımızda Abbasağa Parkı’ndayız. Havacılık ve uçuş konusunda deneyimli konuklarımızla deneyimlerimizi konuşuyoruz. “Turkish Hospitality” nereden geliyor? “Karılık”, “İngiliz Hasta” derken metal çatallarla onyüzbinlik feette uçmanın keyfine varıyoruz. “Brace For Impact”, “Çarpmaya Hazırlıklı Olun”a nasıl hazırlıklı olabiliriz? ArabaKafa’nın bu hüzünlü bölümünde 2 tamı 15 bin TL olan İETT fiyatlarını ve bu kayıtta sesiyle hatırladığımız merhuma saygılarımızla. İyi dinlemeler!

ArabaKafa Hakkında

Teknolojinin ve tasarımın öncü sektörlerinden otomotiv, her geçen gün yeni modeller, yenilikçi teknolojiler ve heyecan verici mücadelelerle gelişmeye devam ediyor. Araba tutkunlarının bu dinamik dünyada güncel bilgileri takip edebilmesi ve ilgi alanlarına yönelik içeriklere ulaşabilmesi için farklı iletişim kanallarında topyekün bir platform olan ArabaKafa, adında da anlaşılacağı üzere, mobilite tutkunlarına sesleniyor. Zengin içerik yelpazesiyle otomobil meraklılarına hitap eden sitede, dünyanın önde gelen otomobil markalarının en son yenilikleri hakkında detaylı incelemeler ve teknik özellikler yer alıyor. Ayrıca, geleceğin otomotiv teknolojilerine dair haberler ve trendleri takip etmek isteyenler için güvenilir bir bilgi kaynağı sunuluyor. ArabaKafa, otomobil tutkunlarının aradıkları her türlü bilgi, rehberlik ve aynı zamanda eğlenceye ulaşabilecekleri kapsamlı bir platform. İleri düzeydeki teknik detaylardan günlük kullanım ipuçlarına kadar geniş bir yelpazedeki içeriğiyle ArabaKafa, otomotiv dünyasına dair merak edilenlere ayna tutuyor ve yayılmasını sağlıyor.

Diğer içeriklerimize buradan göz atabilirsiniz!